Abracon ASFLMB-25.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+27.37%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
3D下载
相关零件
CTS Components636L3I025M00000
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 30pF HCMOS/TTL 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components636L3C025M00000
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
CTS Components636L3I024M57600
SMD Crystal Oscillator 24.576MHz 3.3V 30pF 4-Pin CSMD T/R
描述
ASFLMB Series 25 MHz 5 x 3.2 mm 1.8 to 3.3 V ±50 ppm Silicon Clock Oscillator
MEMS OSCILLATOR, 25MHZ, SMD, 3.2 X 2.5MM; Frequency Nom: 25MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Pure Silicon ASFLMB Series; Oscillator Output Compa