Abracon ASFLMB-12.288MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 12.288MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Future Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
-0.97%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Oscillator XO 12.288MHz ±50ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3C-12M2880
SMD Crystal Oscillator 12.288MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-12M2880
Oscillator XO 12.288MHz ±50ppm CMOS 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 12.288 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASFLMB
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 12.288MHz Nom, CMOS
MEMS OSC, 12.288MHZ, SMD, 3.2 X 2.5MM; Frequency Nom: 12.288MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Pure Silicon ASFLMB Series; Oscillator Output Comp