Abracon ASFLMB-12.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 12MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
-3.18%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
备用零件
Price @ 1000
Stock
9,243
Authorized Distributors
6
Frequency
12 MHz
12 MHz
12 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
15 mA
6.3 mA
6.3 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 11.0592MHz Nom, CMOS
12MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Mems Oscillator, Low Power, -40C-105C, 25Ppm4 Vdfn 3.2X2.5X0.9Mm Tube
Oscillator MEMS 12MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Standard Clock Oscillators 12.00MHz 3.3V 25ppm -40C to 85C
MEMS Oscillator, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
描述
MEMS Oscillator, 12 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, ASFLMB
CMOS Output Clock Oscillator, 1MHz Min, 150MHz Max, 12MHz Nom, CMOS
Mems Osc Xo 12.0000Mhz Lvcmos/Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ASFLMB-12.000MHZ-LR-T
Standard Clock Oscillators MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
LVCMOS 16mA 15pF ¡À25ppm 12MHz 5mm*3.2mm*900¦Ìm