Abracon ASFLMB-100.000MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页15 年前
JRH Electronics
3 个月趋势:
-10.66%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
52,907
Authorized Distributors
6
Frequency
100 MHz
100 MHz
100 MHz
Frequency Stability
25 ppm
25 ppm
25 ppm
Max Supply Current
15 mA
8.7 mA
8.7 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2012-03-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) HCSL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) CMOS 55% 2.5V/3.3V 4-Pin QFN EP SMD T/R
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS Oscillator, 100 MHz, SMD, 5mm x 3.2mm, 25 ppm, 3.3 V, DSC1001
MEMS OSC, LVCMOS, 100MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 7.0 x 5.0mm
Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 60% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
描述
ASFLMB Series 100 MHz 5 x 3.2 mm 1.8 to 3.3 V ±25 ppm Silicon Clock Oscillator
MEMS OSCILLATOR, 100MHZ, SMD, 5 X 3.2MM; Frequency Nom: 100MHz; Oscillator Case: SMD, 5mm x 3.2mm; Frequency Stability + / -: 25ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: Pure Silicon ASFLMB Series; Oscillator Output Compa