Abracon ASEMPLV-156.250MHZ-LR-T
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页15 年前
Sager Electronics
JRH Electronics
element14 APAC
3 个月趋势:
-16.47%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-04-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVPECL 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin QFN EP SMD T/R
Oscillator MEMS 156.25MHz ±25ppm (Stability) HCSL 52% 3.3V 6-Pin VDFN SMD Tube
描述
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 156.25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 25 ppm, 3.3 V
Mems Osc, 156.25Mhz, Lvds, 3.2Mm X 2.5Mm Rohs Compliant: Yes |Abracon ASEMPLV-156.250MHZ-LR-T
LVDS Output Clock Oscillator, 10MHz Min, 460MHz Max, 156.25MHz Nom, CMOS
MEMS OSCILLATOR, 156.25MHZ, 3.2 X 2.5MM, LVDS; Frequency Nom: 156.25MHz; Frequency Stability + / -: 25ppm; Oscillator Case: SMD, 3.2mm x 2.5mm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: ASEMP Series; Operating Temperature Min: -40 C