Abracon ASE-27.000MHZ-E-T
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet6 页4 年前
Datasheet3 页19 年前
Farnell
Electro Sonic
3 个月趋势:
-0.22%
相关零件
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 13mA 0.047 1.20mm
ECS InternationalECS-2033-270-AU
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-270-AU-TR
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-270-AU-TR
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V Automotive 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
27MHz CMOS XO (Standard) Oscillator Surface Mount 3.3V 13mA Enable/Disable
ASE Series 27 MHz 3.3 V -20 to +70°C Surface Mount CMOS Crystal Oscillator
Oscillator, 27 MHz, 100 ppm, SMD, 3.2mm x 2.5mm, CMOS, 3.3 V, ASE Series
Oscillator, 27Mhz, smd; Product Range:Ase Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:27Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-27.000MHZ-ET