Abracon ASE-25.000MHZ-E-T
Crystal Lead Free RoHS Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF 70C 13mA 0.047 1.20mm
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+14.80%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2014-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-2033-250-AU
Crystal 2010 ROHS3Compliant Enable/Disable Oscillator 15pF -55C~125C 10muA 0.035 0.90mm
Oscillator XO 24MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 24.576MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 27MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-250-AU-TR
Oscillator XO 25MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-3953M-250-AU-TR
Oscillator, 25 MHz, 100 ppm, SMD, 7mm x 5mm, 3.3 V, HCMOS, ECS-3953M-AU
描述
SMD Crystal Oscillator 25MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
ASE Series 25 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator, 25Mhz, smd; Product Range:Ase Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:25Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-25.000MHZ-ET