Abracon ASE-22.000MHZ-E-T
Oscillator XO 22MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet6 页4 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-43.25%
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2007-08-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 20 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3963-200-AU-TR
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF HCMOS 60% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
ASE Series 22 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
Standard Clock Oscillators 3.3V 100ppm Ceramic -20+70C
CMOS Output Clock Oscillator, 22MHz Nom
XTAL OSC XO 22.0000MHZ CMOS SMD, 3.2x2.5mm, RoHS
Abracon SCT
Oscillator, 22Mhz, smd; Product Range:Ase Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:22Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-22.000MHZ-ET