Abracon ASE-20.000MHZ-E-T
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
JRH Electronics
Sager Electronics
Electro Sonic
3 个月趋势:
-7.27%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginTaiwan
Introduction Date2014-03-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
ECS InternationalECS-2033-200-AU
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-CSMD T/R
Oscillator XO 22MHz ±100ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 30pF (Stability) CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 20MHz ±100ppm 15pF HCMOS/TTL 60% 3.3V 4-Pin SMD T/R
ASV Series 20 MHz 7 x 5.08 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
描述
ASE Series 20 MHz 3.2 x 2.5 mm 3.3 V ±100 ppm SMT Crystal Clock Oscillator
CMOS Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
Standard Clock Oscillators XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
3.3V ¡À100ppm 20MHz 3.2mm*2.5mm*1.2mm
Oscillator, 20Mhz, smd; Product Range:Ase Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:20Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASE-20.000MHZ-ET