Abracon ASDM1-50.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Sager Electronics
Farnell
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.43%
封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
50 MHz
50 MHz
50 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
10 mA
16 mA
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2015-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Mems Oscillator, Low Power, -40C-85C, 50Ppm, 4 Vdfn 3.2X2.5X0.9Mm Tube
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator, CMOS, MEMS, Low Power, 50.0000MHz, 2.5x2mm, -40°~+85°C, T/R
Oscillator MEMS 48MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Oscillator MEMS 50MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3V 4-Pin QFN SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 50 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASDM Series, CMOS
Oscillator 2.5 X 2.0 X 0.80Mm, Cmos Mems Oscillator, 50.000Mhz, 50Ppm -40+85C, 3.3 Vdc, Rohs Compliant: Yes
ASDM Series 50 MHz 2.5 x 2 mm 3.3 V ±50 ppm Ultra Miniature Clock Oscillator