Abracon ASDM1-24.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
Sager Electronics
JRH Electronics
element14 APAC
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-56.81%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
92,816
Authorized Distributors
6
Frequency
24 MHz
24 MHz
24 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
10 mA
6.3 mA
6.3 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Standard, Surface Mount
Standard, Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-07-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Oscillator MEMS 24MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
CTS Components625L3C024M00000
625 Series 24 MHz 2.5 x 2 mm 3.63 V ±50 ppm SMT HCMOS Clock Oscillator
ECS InternationalECS-2333-240-BN-TR
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
ECS InternationalECS-1633-240-BN-TR
Oscillator XO 24MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 25 MHz, SMD, 3.2mm x 2.5mm, 50 ppm, 3.3 V
描述
MEMS Lead Free RoHS Compliant Standby (Power Down) Oscillator 15pF 85C 10mA 0.035 0.90mm
MEMS Oscillator, Clock, Pure Silicon, 24 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASDM Series, CMOS
MEMS OSCILLATOR, 24MHZ, 2.5 X 2MM, CMOS;; MEMS OSCILLATOR, 24MHZ, 2.5 X 2MM, CMOS; Frequency Nom: 24MHz; Oscillator Case: SMD, 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -: 50ppm; Supply Voltage Nom: 3.3V; Product Range: ASDM Series; Oscillator Output Compatibility: CMOS