Abracon ASDM1-12.000MHZ-LC-T
Oscillator MEMS 12MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin QFN SMD T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页18 年前
Sager Electronics
JRH Electronics
Newark
3 个月趋势:
+44.15%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
备用零件
Price @ 1000
Stock
Authorized Distributors
6
Frequency
12 MHz
12 MHz
12 MHz
Frequency Stability
50 ppm
50 ppm
50 ppm
Max Supply Current
10 mA
16 mA
16 mA
Operating Supply Voltage
3.3 V
3.3 V
3.3 V
Mount
Surface Mount
Surface Mount
供应链
Country of OriginThailand
Introduction Date2015-04-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
CTS Components625L3C012M00000
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS Components632L3I012M00000
Clock Oscillator 12MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
CTS ComponentsCB3LV-3I-12M0000
SMD Crystal Oscillator 12MHz 3.3V 50pF 4-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-2333-120-BN-TR
Oscillator XO 12MHz ±50ppm 15pF HCMOS 55% 3.3V 4-Pin Mini-SMD T/R
描述
MEMS Oscillator, 12 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, ASDM
Oscillator 2.5 X 2.0 X 0.80Mm, Cmos Mems Oscillator, 12.000Mhz, 50Ppm -40+85C, 3.3 Vdc, Rohs Compliant: Yes
ASDM Series 12 MHz 2.5 x 2 mm 3.3 V ±50 ppm Ultra Miniature Clock Oscillator
MEMS OSCILLATOR, 12MHZ, 2.5 X 2MM, CMOS; Frequency Nom:12MHz; Oscillator Case:SMD, 2.5mm x 2mm; Frequency Stability + / -:50ppm; Supply Voltage Nom:3.3V; Product Range:ASDM Series; Oscillator Output Compatibility:CMOS 14