Abracon ASD1-33.000MHZ-EC-T
SMD Crystal Oscillator 33MHz 3V 15pF 4-Pin SMD T/R
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Mouser
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+50.00%
供应链
Introduction Date2008-11-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 year ago)
相关零件
Oscillator XO 33MHz ±50ppm CMOS 55% 3.3V Automotive 4-Pin SMD T/R
Silicon Oscillator 33MHz 1.8V/2.5V/3.3V 15pF 4-Pin PQFN Tube
MEMS OSC, LVCMOS, 33MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm
MEMS Oscillator, 33.33 MHz, SMD, 2.5mm x 2mm, 50 ppm, 3.3 V, DSC1001
ECS InternationalECS-1633-300-BN-TR
Clock Oscillator 30MHz 3.3V 15pF 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-3518-333-B-TR
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 30pF HCMOS 60% 1.8V 4-Pin Mini-SMD T/R
MEMS OSC, LVCMOS, 33.8688MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 3.2 x 2.5mm
SMD XTAL OSC MHZ 3.3V +/-50PPM -20~70C 250TR
描述
CMOS Output Clock Oscillator, 0.75MHz Min, 75MHz Max, 33MHz Nom
XTAL OSC XO 33.0000MHZ HCMOS SMD, 2.5x2mm, RoHS
Abracon SCT
Standard Clock Oscillators Oscillator 2.5 x 2.0 x 0.80mm, HCMOS/TTL, 33.000MHZ, Period Jitter < 25pS , 50ppm -20+70C,3.0 Vdc +/- 0.3
SMD Clock Oscillators 33MHz 50ppm
Oscillator, 33Mhz, smd; Product Range:Asd Series; Operating Temperature Min:-20°C; Operating Temperature Max:70°C; Frequency:33Mhz; Load Capacitance:15Pf; No. Of Pins:4Pins; Oscillator Mounting:Smd; Resonantor Case/Package:Smd Rohs Compliant: Yes |Abracon ASD1-33.000MHZ-ECT