Abracon AIUR-16-182K
General Purpose Inductor, 1800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIUR-16-182K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor, ferrite,1.8Mh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0805-182KL
Inductor Power Wirewound 1800uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.39A 5.3Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 1800uH 10% 1KHz 0.12A 14Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Wirewound 1.8mH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 170mA 6.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Drum Core 1800uH 10% 1KHz Ferrite 0.16A 6.12Ohm DCR RDL Bulk
General Purpose Inductor, 1800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
描述
Power Inductors - Leaded FIXED IND 1.8MH 120MA 5.7 OHM TH
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 1800UH, 10%, 5.7OHM, 0.125A,
Power Inductor 1800uH 0.12A 5700mΩ, AIUR-16 , RoHS