Abracon AIUR-12-151K
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDAIUR-12-151K联系方式
>1wk
数据表和文档
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIUR-12-151K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-08-31
LTD Date2022-01-07
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 100KHz 17Q-Factor Ferrite 0.62A 0.58Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.58A 0.68Ohm DCR T/R
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 150uH 10% 1KHz Ferrite 508mA AXL
TAIYO YUDENLHL08TB151K
Inductor Power Wirewound 150uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 0.64A 0.41Ohm DCR RDL Ammo
General Purpose Inductor, 150uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Unshielded Wirewound 150uH 10% 100KHz 0.43A 1.3Ohm DCR T/R
描述
Power Inductors - Leaded FIXED IND 150UH 520MA 540 MOHM
UNSHIELDED DRUM CORE INDUCTOR, 150UH, 10%, 0.54OHM, 0.52A, 2
Power Inductor 150uH 0.52A 540mΩ, AIUR-12 , RoHS