Abracon AIUR-11-101K
Ind 100.00 Uh 1.000 A 180.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-11-101K
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-96.17%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIUR-11-101K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2026-02-25
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 1.2A 0.208Ohm DCR AXL Bag
TAIYO YUDENLHL10TB101K
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 1.1A 0.43Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 1.3A 0.35Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 100uH 10% 100KHz Ferrite 1.3A 0.36Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.72A 0.45Ohm DCR T/R
描述
100µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 180mOhm Max Radial
Power Inductors - Leaded FIXED IND 100UH 1A 180 MOHM TH