Abracon AIUR-09-101K
Inductor Power Unshielded Drum Core 100uH 10% 100KHz Ferrite 1.3A 0.36Ohm DCR RDL
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页6 年前
Electro Sonic
Abracon SCT
Future Electronics
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.16%
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 100uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.4A 0.28Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 1.5A 0.32Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.97A 0.35Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1KHz Ferrite 1.2A 0.208Ohm DCR AXL Bag
Ind 100.00 Uh 1.000 A 180.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-11-101K
TAIYO YUDENLHL10TB101K
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
AIUR-09 Series 100 µH 1.3 A 360 mOhm Unshielded Radial Power Inductor
Fixed Inductors FIXED IND 100UH 1.3A 360 MOHM TH
Power Inductor 100uH 1.3A 360mΩ, AIUR-09 , RoHS
Abracon SCT
1KHz 1.3A 100¦ÌH 360m¦¸ ¡À10% , 10mm*6.5mm
Power Inductors - Leaded 100UH 10%