Abracon AISC-1812H-821K-T
Inductor Power Molded/Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 0.06A 16.8Ohm DCR 1812 T/R
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Wirewound 820uH 10% 1KHz 38Q-Factor Ferrite 0.1A 12Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1211
Inductor Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 1KHz 0.17A 7.1Ohm DCR AXL T/R
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2019
Ind Power Unshielded Wirewound 820uH 10% 100KHz 57Q-Factor Ferrite 170mA RDL Box
描述
General Purpose Inductor, 820uH, 10%, 1 Element, SMD, 1812
FIXED IND 820UH 60MA 16.8 OHM
INDUCTOR, UN-SHIELDED, 820UH, SMD
RF Inductors - SMD 820uH 10%