Abracon AISC-1008HQ-47NJ-T
Ind Chip Wirewound 47nH 5% 50MHz 75Q-Factor Ceramic 1.2A 1008 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet3 页13 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
Inductor Chip Wirewound 47nH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 130mOhm DCR 1210 T/R
Ind 47.00 Nh 1.000 A 130.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1206-47NJ-T
Inductor RF Wirewound 0.043uH 5% 100MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 0.043uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
描述
RF Inductors - SMD FIXED IND 47NH 1.2A 120 MOHM SMD
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, SMD, 1008
Ind 47.00 Nh 1.200 A 120.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1008HQ-47NJ-T
50MHz 1.45GHz 1.2A 75@350MHz 47nH 120m¦¸ ¡À5% 1008 2.6mm*2.1mm*1.9mm
Inductor 47nH 1.2A 120mΩ, AISC-1008HQ, RoHS
Abracon SCT
AISC-1008HQ 1008 (2520Metric) 0.102Lx0.083W 2.60mmx2.10mm 47nH