Abracon AISC-0603HP-15NJ-T
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 1.1A 0603 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页13 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.57%
相关零件
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 1A 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
General Purpose Inductor, 0.014uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 100MHz 40Q-Factor Ceramic 1A 1206 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Ind 15.00 Nh 1.100 A 85.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-0603HP-15NJ-T
Power Inductors - SMD FIXED IND 15NH 1.1A 85 MOHM SMD