Abracon AISC-0402HP-15NJ-T
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 1A 0402 T/R
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页13 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.54%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-04-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
Inductor RF Wirewound 0.015uH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 0.7A 0.17Ohm DCR 0603 T/R
Ind High Current Wirewound 15nH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 1.1A 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Ind Chip Wirewound 15nH 5% 50MHz 50Q-Factor Ceramic 1A 1008 T/R
General Purpose Inductor, 0.014uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
General Purpose Inductor, 0.015uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
FIXED IND 15NH 1A 130 MOHM SMD / 15 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 1 A 130mOhm Max 0402 (1005 Metric)
250MHz 3.9GHz 1A 26@250MHz 15nH 130m¦¸ ¡À5% 0402 1mm*550¦Ìm*600¦Ìm
FIXED IND 15NH 1A 130 MOHM SMD
AISC-0402HP 0402 (1005Metric) 0.039Lx0.022W 1.00mmx0.55mm 15nH
Power Inductors - SMD 15 NH 5%