Abracon AIRD-03-471K
Inductor Power Unshielded Drum Core 470uH 10% 100KHz Ferrite 6A 0.187Ohm DCR RDL
数据表和文档
Electro Sonic
3 个月趋势:
Restocked
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-03-471K 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 470uH 10% 1KHz Ferrite 4A RDL
Ind High Current Wirewound 470uH 10% 1KHz Iron 2.6A Box
Inductor Power Toroid 470uH 10% 1KHz Iron 3.3A 0.119Ohm DCR Box
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.06A 24.7Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 470uH 10% 1KHz Ferrite 0.09A 8.5Ohm DCR 1812 T/R
描述
Ind 470.00 Uh 4.000 A 187.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-471K
General Purpose Inductor, 470uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 470UH 4A 187 MOHM TH