Abracon AIRD-03-470K
Inductor Power Unshielded Drum Core 47uH 10% 100KHz Ferrite 19A 0.024Ohm DCR RDL
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-82.76%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-03-470K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind High Current Wirewound 47uH 10% 1KHz 8.2A Box
Ind High Current Wirewound 47uH 10% 1KHz Iron 6.5A Box
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 47uH 10% 1MHz Ferrite 0.17A 1.69Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 47uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 47uH 10% 1MHz Ferrite 0.28A 1.1Ohm DCR 1812 T/R
描述
Ind 47.00 Uh 9.000 A 24.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-470K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 47UH 9A 24 MOHM TH