Abracon AIRD-03-392K
Ind 3900.00 Uh 1.000 A 1670.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-03-392K
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet2 页14 年前
Master Electronics
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
-3.21%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-03-392K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
High Current RF Choke Bobbin Core 3900uH 10% 1KHz Ferrite 1A 1.67Ohm DCR RDL
Inductor Power Wirewound 3900uH 10% 1KHz 32Q-Factor Ferrite 0.11A 14.8Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 3900uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.27A 9.9Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 3900uH 10% 10KHz Ferrite 0.42A 5Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz 0.077A 34Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 10% 1KHz Ferrite 0.2A 8.63Ohm DCR AXL Bag
描述
General Purpose Inductor, 3900uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Power Inductors - Leaded FIXED IND 3.9MH 1A 1.67 OHM TH
Power Inductor 3900uH 1A 1670mΩ, AIRD-03 , RoHS
Abracon SCT
AIRD-03 Radial Vertical Cylinder 1.102Dia 28.00mm 3.9mH
1Hz 1.8A 1A 3.9mH 1.67¦¸ ¡À10% , 28mm*21mm