Abracon AIRD-02-390K
Inductor Power Drum Core 39uH 10% 100KHz Ferrite 17A 0.03Ohm DCR RDL
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-02-390K 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 39uH 10% 1KHz Ferrite 5.5A RDL
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
Ind High Current Wirewound 39uH 10% 1KHz 6.8A
Ind Power 39uH 10% 1KHz Ferrite 4.36A Axial Bulk
API Delevan4590R-393K
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Drum Core 39uH 10% 1KHz Ferrite 4A 0.046Ohm DCR RDL
描述
Ind Power Choke 39uH 10% 1KHz Ferrite 5.5A Radial Bulk
Ind 3.90 Uh 11.400 A 5.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-02-390K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 39UH 5.5A 30 MOHM TH