Abracon AIRD-01-390K
Inductor Power Drum Core 39uH 10% 1KHz Ferrite 4A 0.046Ohm DCR RDL
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页21 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-01-390K 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 3 months ago)
LTB Date2026-01-30
相关零件
Ind Power 39uH 10% 1KHz Ferrite 4.36A Axial Bulk
Inductor Power Unshielded Drum Core 39uH 10% 10KHz Ferrite 4.5A 0.054Ohm DCR RDL
Ind High Current RF Choke Bobbin Core 39uH 10% 1KHz Ferrite 4A AXL
API Delevan4590R-393K
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590-393K
Inductor Power Toroid 39uH 10% 1KHz Iron 9.6A 0.014Ohm DCR Box
描述
Ind Power 39uH 10% 1KHz Ferrite 4A Radial Bulk
Ind 39.00 Uh 4.000 A 46.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-01-390K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 39UH 4A 46 MOHM TH