Abracon AIRD-02-221K
RoHS Compliant Wirewound Active Radial Wirewound Inductor -25C~85C 1kHz 150mOhm Max 220muH
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页14 年前
Abracon SCT
库存历史记录
3 个月趋势:
+162%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIRD-02-221K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
High Current RF Choke Bobbin Core 220uH 10% 1KHz Ferrite 2.8A 0.15Ohm DCR RDL
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API Delevan4590R-224K
Murata Power Solutions1422435C
Inductor General Purpose Bobbin Core 220uH 10% 1KHz 22Q-Factor 3.5A 96mOhm DCR RD
API Delevan4590-224K
描述
Ind Power Choke 220uH 10% 1KHz Ferrite 2.8A Radial Bulk
Ind 220.00 Uh 2.800 A 150.00 Mohm/ Bulk Rohs Compliant: Yes |Abracon AIRD-02-221K
Power Inductors - Leaded FIXED IND 220UH 2.8A 150 MOHM TH