Abracon AIAP-01-272K-T
Ind Power 2.7mH 10% 1KHz Ferrite 90mA Axial T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
Inductor Power Wirewound 2700uH 10% 1KHz 31Q-Factor Ferrite 0.12A 11.8Ohm DCR T/R
Ind 2700.00 Uh 0.160 A 7970.00 Mohm/ Bag Rohs Compliant: Yes |Abracon AIUR-10-272K
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 2700uH 0.09A 25000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 2700uH, 10%, 1 Element
FIXED IND 2.7MH 90MA 25 OHM TH
INDUCTOR 2700UH .09A 10% AXIAL
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 2.7mH
1KHz 560KHz 90mA 2.7mH 25¦¸ ¡À10% 9.14mm