Abracon ACML-0805-700-T
Ferrite Bead 70 Ohm 0805 1Ln - Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon ACML-0805-700-T
Production
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
NewarkACML-0805-700-T04KTape & Reel
AvnetACML-0805-700-T04K
3d
QUARKTWIN TECHNOLOGY LTDACML-0805-700-T联系方式
>1wk
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页16 年前
Master Electronics
Abracon SCT
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-10-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN
TAIYO YUDENBK2125HS750-T
Ferrite Beads Multi-Layer 75Ohm 25% 100MHz 1A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 0.8A 0.1Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer High Current 60Ohm 25% 100MHz 1.5A 0.08Ohm DCR 0603 T/R
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 1A 0.1Ohm DCR 0805 T/R
Ind Chip Bead Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz Ferrite 1.5A 0402 T/R
描述
Ferrite Chip, 1 Function(s), 1A, 2 Pin(s)