Abracon ACML-0402HC-600-T
Ind Chip Bead Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz Ferrite 1.5A 0402 T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页5 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-10.68%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-11-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ferrite Beads Multi-Layer 60Ohm 25% 100MHz 1.7A 60mOhm DCR 0402 Paper T/R