Abracon ACM-21-900M-T
Common Mode Choke, 90 Ohm, 0.4A, 0805 Rohs Compliant: Yes |Abracon ACM21-900M-T
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-35.01%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon ACM-21-900M-T 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-08-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
ACM-H Series 0805 90 Ohm 300 mA 300 mOhm DCR 20 V SMT Common Mode Filter
Common Mode Chokes Dual 220Ohm 100MHz 0.35A 0.3Ohm DCR SMD T/R
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 300mA 300mOhm DCR SMD T/R
DLW Series 0805 90 Ohm 330 mA 0.35 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Choke
Ind Common Mode Choke Ww 67Ohm 25% 100Mhz 330Ma 0805 - Tape And Reel
ACM Series 0805 200 Ohm 0.35 A 0.25 Ohm DCR 50 V SMT Common Mode Filter
描述
ACM-21 Series 90 Ohm 400 mA 300 mOhm DCR SMT Wirewound Common Mode Choke
Choke, Common Mode, 90 Ohm, 400 mA, 2mm x 1.2mm x 1.2mm
COMMON MODE CHOKE 400MA 2LN 90 OHM SMD, ACM-21 , RoHS