Abracon ABLS-24.000MHZ-B2-T
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页18 年前
element14 APAC
Farnell
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+12.88%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
SnapEDA
封装
3D下载
Country of OriginMainland China
Introduction Date2011-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Crystal, Microprocessor, 24 MHz, SMD, 7mm x 4.1mm x 2.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS7M
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
ECS InternationalECS-250-18-30-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin Mini-SMD T/R
描述
Crystal, Hc49/u Smd, 24.000Mhz, 18Pf, 20Ppm@25C, 50Ppm-20+70C Rohs Compliant: Yes
Crystal, Standard, 24 MHz, SMD, 11.5mm x 4.7mm x 4.2mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS
ABLS Series 24 MHz ±20 ppm 18 pF -20 to +70 °C Surface Mount Low Profile Crystal
CRYSTAL, 24MHZ, 18PF, HC-49US; PRODUCT R; CRYSTAL, 24MHZ, 18PF, HC-49US; Product Range:ABRACON - ABLS Series; Frequency Nom:24MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Frequency Tolerance + / -:20ppm; Crystal Case:SMD, 11.5mm x 4.7mm; Load Capacitance:18pF; ESR:40ohm