Abracon ABL-24.000MHZ-B2
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页8 年前
Sager Electronics
element14 APAC
Newark
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
+120%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
Country of OriginMainland China
Introduction Date2018-03-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US SMD T/R
Crystal, Microprocessor, 24 MHz, SMD, 7mm x 4.1mm x 2.3mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABLS7M
ECS InternationalECS-250-18-5PX-JEM-TR
Crystal 25MHz ±20ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 30Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
描述
Crystal, Microprocessor, 24 MHz, Through Hole, 11.5mm x 5mm x 3.5mm, 50 ppm, 18 pF, 20 ppm, ABL
CRYSTAL, MICROPROCESSOR, 11.5 X 5.0 X 3.5 MM, 24.000 MHZ, -20 TO 70C, +/-20 PPM
Crystal, 24Mhz, 18Pf, Hc-49Us; Frequency Nom:24Mhz; Crystal Case:Through Hole, 11.5Mm X 5Mm; Frequency Stability +/-:50Ppm; Load Capacitance:18Pf; Frequency Tolerance +/-:20Ppm; Product Range:Abl Series; Esr:40Ohm Rohs Compliant: Yes |Abracon ABL-24.000MHZ-B2