Abracon AB308-16.000MHZ
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bulk
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet2 页15 年前
Farnell
Newark
X-ON
3 个月趋势:
+3.82%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Introduction Date2014-08-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
ECS InternationalECS-160-20-46X
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-46X Thru-Hole Bulk
Crystal 14.7456MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 16pF FUND 50Ohm 2-Pin Thru-Hole Bag
CTS ComponentsATS16A
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS16B
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk
CTS ComponentsATS16A-E
ECS InternationalECS-160-20-3X-TR
Crystal 16MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 20pF FUND 50Ohm 2-Pin HC-49/USX SMD T/R
描述
Crystal, Microprocessor, 16 MHz, Through Hole, 3mm x 8mm, 50 ppm, 16 pF, 30 ppm, AB308
Crystal, Cylindrical 16.000Mhz, 18Pf, 30Ppm, 3 X 9 Rohs Compliant: Yes
CRYSTAL, HIGH FREQ, CYLINDRICAL, 16.000 MHZ, MICROPROCESSOR, 8.0 X 3.0MM DIA.