3M N7E50-M516RA-50
PCMCIA Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Surface Mount Terminal
Production
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet6 页15 年前
Verical
Jameco
Mouser
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2007-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
JAE ElectronicsJC26A-BBE
CONN, RECT, PLUGGABLE I/O, CABLE PLUG,50 CONT, SMT, JC26A SERIES, COMPACT FLASH, IVORY
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD Tray 0.5A
JAE ElectronicsJC26A-BB16E
Smartcard and Memory Card Connectors COMPACT FLASH SMT SIDE PIN W/OUT FRAME
JAE ElectronicsJC26E-BBE
Card Edge Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD CompactFlash™ 0.5A/Contact Tray
TE Connectivity5788667-1
RIGHT ANGLE SURFACE MOUNT MEMORY CARD CONNECTOR, WITH SOLDER TERMINATION
描述
Se008025881 N7e50-M516ra-50=Cfi,Ii/31.6Mm/Nrml/Mtlgd/15Miau/ Rohs Compliant: Yes
CF Card Header, 7E50 Series, N7E50M516RA50 | 3M N7E50-M516RA-50
Cheese Slotted Screw M8 X 1.25 Thread 70mm Lg Natural Nylon