3M N7E50-Q516RA-40
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD Tray 0.5A
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页18 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.40
Introduction Date2006-01-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
JAE ElectronicsJC26A-BBE
CONN, RECT, PLUGGABLE I/O, CABLE PLUG,50 CONT, SMT, JC26A SERIES, COMPACT FLASH, IVORY
JAE ElectronicsJC26A-BB16E
Smartcard and Memory Card Connectors COMPACT FLASH SMT SIDE PIN W/OUT FRAME
JAE ElectronicsJC26E-BBE
Card Edge Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, Solder Terminal
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD CompactFlash™ 0.5A/Contact Tray
TE Connectivity5788667-1
RIGHT ANGLE SURFACE MOUNT MEMORY CARD CONNECTOR, WITH SOLDER TERMINATION
TE Connectivity1734450-1
Conn Compact Flash Card HDR 50 POS 0.635mm Solder RA SMD Tray
描述
Se008025964 N7E50-Q516Ra-40=Cfi, ii/18.7Mm/Nrml/15Miau/Noso/Tray/Rc |3M N7E50-Q516RA-40
CF Card Header CompactFlash Type II, Surface Mount 7E50 Series | 3M N7E50-Q516RA-40
Cheese Slotted Screw M8 X 1.25 Thread 70mm Lg Natural Nylon
PCMCIA Connector, 50 Contact(s), 2 Row(s), Male, Right Angle, 0.05 inch Pitch, Surface Mount Terminal, Locking, Beige Insulator