Welwyn WP2S-47RJA25
Fixed Resistor, Wire Wound, 2W, 47ohm, 50V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Welwyn WP2S-47RJA25.
IHS
Datasheet4 páginas5 anos atrás
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+27.57%
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China, Mexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2011-09-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 47ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR200J47R
Through Hole Carbon Film Resistor, CFR Series, 47 ohm, 2 W, - 5%, 500 V, Axial Leaded
TE Connectivity5-1625890-3
Resistor, Metal Oxide, Res 47 Ohms, Pwr-Rtg 2 W, Tol 5%, Axial | TE Connectivity ROX2SJ47R
PanasonicERG-2SJ470E
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Welwyn WP2S-47RJA25 fornecidas pelos seus distribuidores.
Through Hole Wirewound Resistor, Wp-S Series, 47 Ohm, 2 W, - 5%, 50 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
RES, 47R, 5%, 2W, AXIAL, WIREWOUND; Resistance:47ohm; Product Range:WP-S Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 5%; Resistor Case