Walsin Technologies WLCW1608HQG75NPB
General Purpose Inductor, 0.075uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Walsin Technologies WLCW1608HQG75NPB.
Peças alternativas
Price @ 1000
Stock
1
Authorized Distributors
1
Inductance
75 nH
75 nH
Tolerance
2 %
2 %
Current Rating
Shielding
Unshielded
Unshielded
DC Resistance (DCR)
520 mΩ
520 mΩ
Q Factor
46
Test Frequency
150 MHz
Cadeia de suprimentos
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrições
Descrições de Walsin Technologies WLCW1608HQG75NPB fornecidas pelos seus distribuidores.
Chip Wire Ind 1608(0603) 75nH ±2%
FIXED IND 75NH 500MA 520 MOHM