Vishay WK80922002202J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 22000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay WK80922002202J5C00.
IHS
Datasheet9 páginas10 anos atrás
Future Electronics
Cadeia de suprimentos
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
PanasonicERG3SJ223
Through Hole Resistor, Erg Series, 22 Kohm, 3 W, 5%, 350 V, Axial Leaded
PanasonicERG-3SJ223A
Metal Oxide Film Resistor, 3W, 5% 22K ohm
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
PanasonicERG-3SJ223V
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 22000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupRSF3WSJT-52-22K
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 22000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de Vishay WK80922002202J5C00 fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Metal Oxide 22K Ohm 5% 4W ±200ppm/C Conformal Coated AXL Ammo
22 kOhm 5% 4 W ±200ppm/K High Power Metal Oxide Leaded Resistor
WK8 22K 5% AC
WK8 22K 5% 4W TK200 0922