Vishay RCWE1210R300FKEA
Res Thick Film 1210 0.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD SMD Punched Paper T/R
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay RCWE1210R300FKEA.
element14 APAC
HQonline
Arrow Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-79.44%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
Peças relacionadas
Yageo GroupRL1210FR-070R3L
500mW Thick Film Resistors ±600ppm/℃ ±1% 300mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-14BQFR30U
Res Thick Film 1210 0.3 Ohm 1% 0.5W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
PanasonicERJ14BQFR33U
Res Thick Film 1210 0.33 Ohm 1% 0.5W(1/2W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
PanasonicERJ-14RQFR27U
Res Thick Film 1210 0.27 Ohm 1% 0.25W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Carrier T/R
Yageo GroupRL1210JR-070R3L
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.5W, 0.3ohm, 0.3873V, 5% +/-Tol, 600ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.33W, 0.3ohm, 0.3146V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 1210
Descrições
Descrições de Vishay RCWE1210R300FKEA fornecidas pelos seus distribuidores.
Avnet Japan
Res Thick Film 1210 0.3 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
1W Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 300mΩ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
RCWE Series 1210 0.3 Ohm ±1% ±100 ppm/°C Thick Film Chip Resistor
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.3ohm, 0.5477V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1210
1210 (3225Metric) FIXED RESISTOR RCWE 0.122Lx0.098W 3.10mmx2.50mm 1W 300mOhm ±100ppm/C
RESISTOR, 1210, 0R3, 1%; Resistance:0.3ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:1W; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Resistor Mounting:SMD; No. of Pins:2; Series:RCWE