Vishay MCU08050D2211BP100
Fixed Resistor, Thin Film, 0.125W, 2210ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay MCU08050D2211BP100.
Upverter
Garrett
Stock
1
Authorized Distributors
4
Resistance
2.21 kΩ
2.21 kΩ
Tolerance
0.1 %
0.1 %
Power Rating
125 mW
125 mW
Temperature Coefficient
25 ppm/°C
25 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginGermany, Israel
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Peças relacionadas
PanasonicERA6AEB2211V
Res Thin Film 0805 2.21K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Punched Carrier T/R
TE ConnectivityRP73PF2A2K21BTDF
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 2210ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
TE Connectivity / AMP4-1614892-0
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2210ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Yageo GroupRT0805BRD072K21L
125mW Thin Film Resistor ±25ppm/℃ ±0.1% 2.21kΩ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 2210ohm, 150V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0805
Descrições
Descrições de Vishay MCU08050D2211BP100 fornecidas pelos seus distribuidores.
RES THNFLM 0805 2.21K OHM 0.1% 1/8W 25PPM/ C SMD
MCU 0805-25 0.1% P1 2K21