Vishay CRCW2512715RFKEG
Res Thick Film 2512 715 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay CRCW2512715RFKEG.
IHS
Datasheet10 páginas3 anos atrás
Newark
Future Electronics
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
+34.99%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
Stock
61,765
Authorized Distributors
6
Resistance
715 Ω
715 Ω
Case/Package
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupRC2512FK-07715RL
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 715ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 680ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Yageo GroupRC2512FK-07680RL
1W Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 680Ω 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thick Film 2512 750 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 698ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Res Thick Film 2512 681 Ohm 1% 1W ±100ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Descrições
Descrições de Vishay CRCW2512715RFKEG fornecidas pelos seus distribuidores.
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 715ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
RES THKFLM 2512 715 OHM 1% 1W 100PPM/ C SMD
CRCW Series 2512 1 W 715 Ohm ±1 % ±100 ppm/K Rectangular SMT Chip Resistor
THICK FILM CHIP RESISTOR; Resistance:715ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:500mW; Voltage Rating:500V; Temperature Coefficient:± 100ppm/°C; Resistor Element Material:Thick Film; Resistor Case Style:2512; No. of Pins:2 ;RoHS Compliant: Yes