Vishay CRCW2512681KFKTG
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 1W, 681000ohm, 500V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 2512
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay CRCW2512681KFKTG.
Stock
2,000
Authorized Distributors
3
Resistance
681 kΩ
681 kΩ
Case/Package
2512
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
1 W
1 W
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIsrael
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-09-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrições
Descrições de Vishay CRCW2512681KFKTG fornecidas pelos seus distribuidores.
CRCW Series 2512 1 W 681 kO ±1% ±100 ppm/K SMT Thick Film Chip Resistor
RES SMD 681K OHM 1% 1W 2512
Crcw2512 681K 1% 100 R67 Rohs Compliant: No |Vishay CRCW2512681KFKTG
CRCW2512 681K 1% 100 R67