Vishay CRCW12066M34FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 6340000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para Vishay CRCW12066M34FKEA.
IHS
Datasheet10 páginas3 anos atrás
element14 APAC
Farnell
Newark
Garrett
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
EE Concierge
Stock
15,000
Authorized Distributors
2
Resistance
6.34 MΩ
6.34 MΩ
Tolerance
1 %
1 %
Power Rating
250 mW
250 mW
Temperature Coefficient
100 ppm/°C
100 ppm/°C
Cadeia de suprimentos
Country of OriginIsrael, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Peças relacionadas
Yageo GroupRC1206FR-076M8L
Res Thick Film 1206 6.8M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/C Pad SMD T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 5900000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Yageo GroupRC1206FR-076M49L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 6.49MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupRC1206FR-076M19L
250mW Thick Film Resistors 200V ±100ppm/℃ ±1% 6.19MΩ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.25W, 5760000ohm, 200V, 1% +/-Tol, Surface Mount, 1206
Res Thick Film 1206 6.34M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±400ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Descrições
Descrições de Vishay CRCW12066M34FKEA fornecidas pelos seus distribuidores.
RES SMD 6.34M OHM 1% 1/4W 1206
D25/CRCW1206 100 6M34 1% ET1 e3
RES, 6M34, 1%, 0.25W, 1206, THICK FILM; Resistor Case Style: 1206 [3216 Metric]; Resistance: 6.34Mohm; Product Range: CRCW e3 Series; Voltage Rating: 200V; Resistor Element Material: Thick Film; Power Rating: 250mW; Resistance