United Chemi-Con ELXZ100ELL682ML30S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 10V 20% (16 X 30mm) Radial 7.5mm 3010mA 8000h 105C Automotive Bulk
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para United Chemi-Con ELXZ100ELL682ML30S.
IHS
Datasheet4 páginas3 anos atrás
Datasheet3 páginas11 anos atrás
United Chemi-Con
Electro Sonic
DigiKey
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
NichiconUPW1A682MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UPW 10V 6800muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
United Chemi-ConEKYB100ELL682ML25S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 10V 20% (16 X 25mm) Radial 7.5mm 3140mA 8000h 105°C Bulk
NichiconUHE1A682MHD
Radial Can ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UHE 10V 6800muF ±20% 0.630Dia 16.00mm
United Chemi-ConEKYA100ELL682ML25S
ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR
United Chemi-ConEKY-100ELL682MLN3S
Cap Aluminum Lytic 6800uF 10V 20% (16 X 31.5mm) Radial 7.5mm 3450mA 8000h 105°C Bulk
NichiconUPW1A682MHD6
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 6800uF, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de United Chemi-Con ELXZ100ELL682ML30S fornecidas pelos seus distribuidores.
6800uF 10V ±20% 2.5585A@120Hz Plugin,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS
Aluminum Electrolytic Capacitor; Capacitor Type:High Temperature; Capacitance:6800µF; Voltage Rating:10V; Package/Case:L30; Termination Type:Radial Leaded; Capacitance Tolerance:± 20%; Leaded Process Compatible:Yes ;RoHS Compliant: Yes