TXC AX-24.576MAGV-T
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 80Ohm Automotive 2-Pin CSMD T/R
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TXC AX-24.576MAGV-T.
IHS
Datasheet1 páginas10 anos atrás
Farnell
TXC SCT
Cadeia de suprimentos
Country of OriginTaiwan
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.60.00.80
Introduction Date2015-07-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
Parallel - Fundamental Quartz Crystal, 24.576MHz Nom
ECS InternationalECS-270-10-37Q-ES-TR
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 80Ohm Automotive AEC-Q200 4-Pin SMD T/R
ECS InternationalECS-260-10-37Q-ES-TR
Fundamental Active ROHS3Compliant 2016 Crystal 10pF 558.8mum -40C~125C 80Ohm
Crystal 24.576MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 10pF FUND 60Ohm Automotive 4-Pin SMD T/R
Crystal 24MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 8pF FUND 60Ohm Automotive AEC-Q200 4-Pin SMD T/R
Descrições
Descrições de TXC AX-24.576MAGV-T fornecidas pelos seus distribuidores.
CRYSTAL, 24.576MHZ, 8PF, 8 X 4.5MM; Product Range:AX Series; Frequency Nom:24.576MHz; Frequency Stability + / -:50ppm; Frequency Tolerance + / -:30ppm; Crystal Case:SMD, 8mm x 4.5mm; Load Capacitance:8pF; Crystal Mounting Type:SMD