TE Connectivity T9AS1D27-24
Relay Gen Purpose SPST 21A 24V
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity T9AS1D27-24.
JRH Electronics
Datasheet1 páginashá 0 anos
Master Electronics
Electro Sonic
Farnell
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-08-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-07-17
LTD Date2025-07-24
Peças relacionadas
TE Connectivity1423029-6
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO( (32.51mm 27.43mm 27.94mm)) THT
Power Relay 24VDC 16A SPST-NO(29mm 12.7mm 15.7mm) THT
TE Connectivity5-1440002-8
Power Relay SPST-NO 277VAC 24VDC Through Hole Box/Tube
PanasonicJC1AF-S-DC24V
Compact Power Relay, 1 Form A, 15A 250VAC 15A 30VDC, Plug in
Power/Signal Relay, SPST, Momentary, 0.038A (Coil), 24VDC (Coil), 900mW (Coil), DC Input, AC Output
Electromechanical Relay SPST-NO 15A 24VDC 720Ohm Through Hole
Descrições
Descrições de TE Connectivity T9AS1D27-24 fornecidas pelos seus distribuidores.
RELAY GEN PURPOSE SPST 21A 24V
Power Relay over 2 A
Power PCB Relays 30A
Industrial Relays T9AS1D27-24
Power/Signal Relay
T9AS1D27-24, 2071229-5
POWER RELAY, SPST-NO, 30A, 24VDC, THT; Contact Configuration:SPST-NO; Coil Voltage:24VDC; Contact Current:30A; Product Range:T9A Series; Relay Mounting:Through Hole; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage VAC:277VAC; Re