TE Connectivity RP73D1J1K1BTDG
Fixed Resistor, Thin Film, 0.1W, 1100ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity RP73D1J1K1BTDG.
Electro Sonic
Datasheet6 páginas14 anos atrás
TE Connectivity
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
Restocked
Cadeia de suprimentos
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Peças relacionadas
PanasonicERA-3APB112V
Res Thin Film 0603 1.1K Ohm 0.1% 0.1W ±15ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3APB102V
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 0.1W ±15ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
PanasonicERA3APB122V
Res Thin Film 0603 1.2K Ohm 0.1% 0.1W ±15ppm/°C Molded SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupRT0603BRC071KL
100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1kΩ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Res Thin Film 0603 1K Ohm 0.1% 1/10W ±15ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Res Thin Film 0603 1.1K Ohm 0.1% 1/8W ±25ppm/°C Molded SMD SMD Paper T/R
Descrições
Descrições de TE Connectivity RP73D1J1K1BTDG fornecidas pelos seus distribuidores.
Surface Mount Chip Resistor, Thin Film, Rp73 Series, 1.1 Kohm, 100 Mw, 0.1%, 50 V |Holsworthy Te Connectivity RP73D1J1K1BTDG
1.1K¦¸ ¡À0.1% 100mW ¡À15ppm/¡æ 0603 1.65mm*900¦Ìm*550¦Ìm
电阻, 1K1, 0.1%, 0.1W, 0603, 薄膜;
RES, 1K1, 0.1%, 0.1W, 0603, THIN FILM; Resistor Case Style: 0603 [1608 Metric]; Resistance: 1.1kohm; Product Range: RP73 Series; Voltage Rating: 50V; Resistor Element Material: Thin Film; Power Rating: 100mW; Resistance Tolerance: ± 0.1%; Temperature Coefficient: ± 15ppm/°C; Automotive Qualification Standard: -; External Depth: 0.8mm; External Length / Height: 0.4mm; External Width: 1.6mm; No. of Pins: 2Pins; Operating Temperature Max: 155°C; Operating Temperature Min: -55°C; Operating Temperature Range: -55°C to +155°C; Overload Voltage: 100V; Resistor Mounting: Surface Mount Device