TE Connectivity ROX3SJ120K
Through Hole Resistor, Rox Series, 120 Kohm, 3 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity ROX3SJ120K.
Master Electronics
Datasheet7 páginas7 anos atrás
element14 APAC
TE Connectivity
Electro Sonic
TME
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-17.37%
3DBaixar
TraceParts
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
Introduction Date2008-06-20
Peças relacionadas
TE ConnectivityROX1SJ120K
Through Hole Resistor, Rox Series, 120 Kohm, 1 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE Connectivity / AMP1625890-7
Through Hole Resistor, Rox Series, 120 Kohm, 2 W, 5%, 350 V, Axial Leaded Rohs Compliant: Yes
TE ConnectivityCFR16J120K
Res Carbon Film 120K Ohm 5% 0.25W(1/4W) -700ppm/C to 0ppm/C AXL Ammo
Stackpole ElectronicsCF14JT120K
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -850ppm/C 120kOhm 0.25W 1/4W
Stackpole ElectronicsCF12JT120K
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -850ppm/C 120kOhm 0.5W 1/2W
Stackpole ElectronicsCF14JT110K
CF FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% 0/ -850ppm/C 110kOhm 0.25W 1/4W
TE ConnectivityROX1SJ120K
TE Connectivity / AMP1625890-7
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 120000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 120000ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 130000ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityCFR16J120K
Descrições
Descrições de TE Connectivity ROX3SJ120K fornecidas pelos seus distribuidores.
ROX Neohm FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±5% ±350ppm/C 120kOhm 3W
ROX3S SERIES AXIAL METAL FILM RESISTOR 120KOHMS +/-5% 3W +/-300PPM/DEGC
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 3W, 120000ohm, 350V, 5% +/-Tol, 350ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Metal Oxide 120K Ohm 5% 3W ±350ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Avnet Japan
3W SM M/OX 5% 120K Resistance Value: 120K Ω Element Type: Metal Oxide Film Resistor Type: Power Resistor Passive Component Tolerance: 5 % Power Rating: 3 W Through-Hole Resistor | 120K Ω Metal Oxide Film Power Resistor 5 % | Part Number: ROX3SJ120K | Internal Number: 9-1625892-1 | TE Connectivity | NEOHM