TE Connectivity HB110KFZRE
Radial Fixed Resistor Hb Cgs 1.043LX0.118W 26.50MMX3.00MM 1W 10 Kohm ±100PPM/C
Production
Preço e estoque
Fichas técnicas e documentos
Baixe as fichas de dados e a documentação do fabricante para TE Connectivity HB110KFZRE.
Sager Electronics
Technical Drawing2 páginas10 anos atrás
JRH Electronics
Master Electronics
TE Connectivity
Newark
Histórico de estoque
Tendência de 3 meses:
-5.26%
Modelos CAD
FONTEeCADmCADARQUIVOS
Component Search Engine
SímboloPegada
3DBaixar
SnapEDA
Pegada
3DBaixar
Ultra Librarian
SímboloPegada
Baixar
O site do parceiro será aberto em uma nova aba ao baixar os seus modelos CAD
Cadeia de suprimentos
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-09-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 days ago)
Manufacturer Lifecycle StatusACTIVE (Last Updated: 3 days ago)
Peças relacionadas
TE Connectivity / AMP1623775-2
Through Hole Thick Film Resistor, Mpc Series, 10 Kohm, 10 W, - 5%, 300 V, Radial Leaded
TE Connectivity / AMP1623776-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 5W, 10000ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
TE Connectivity1623782-1
SQ Series 10 KOhm ±5 % 5 W ±300 ppm/°C Through Hole Metal Film Resistor
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10000ohm, 300V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 10000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 10000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNF14FTD10K0
Stackpole ElectronicsRNF18FTD10K0
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 10000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.75W, 10000ohm, 500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrições
Descrições de TE Connectivity HB110KFZRE fornecidas pelos seus distribuidores.
Res Thick Film 10K Ohm 1% 2W ±100ppm/C Epoxy RDL Loose/Tray
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 10000ohm, 7500V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
RESISTOR, THICK FILM, RES 10 KILOHMS, PWR-RTG 1 W, TOL 1%,RADIAL, EPOXY COAT
RES, 10K, 1%, 2W, RADIAL, THICK FILM; Resistance:10kohm; Product Range:HB Series; Power Rating:2W; Resistance Tolerance:± 1%; Resistor Case
Resistor, 10Kohm, 2W, 1%; Rango De Producto:Serie Hb; Resistencia:10Kohm; Potencia Nominal:2W; Tolerancia De Resistencia:± 1%; Tensión Nominal:7.5Kv; Tipo De Resistencia:Radial Leaded; Tipo De Elemento Resistivo:Película Gruesa |Cgs Te Connectivity HB110KFZRE
HB01RE 10K 1% 100PPM Resistance Value: 10K Ω Element Type: Thick Film Resistor Type: High Value/High Voltage Resistor Passive Component Tolerance: 1 % Power Rating: 2 W Through-Hole Resistor | 10K Ω Thick Film High Value/High Voltage Resistor 1 % | Part Number: HB110KFZRE | Internal Number: 1625958-5 | TE Connectivity | CGS